Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Výrobca čiapok - AGBO - O nás

AGBO je známy výrobca kvalitných pletených čiapok, šálov a teplých prikrývok pre deti. Sme spoločnosť s viac ako 30-ročnou tradíciou a máme bohaté skúsenosti s vytváraním pohodlných a teplých pokrývok hlavy pre deti a dospelých. Ponúkame čiapky na jeseň, jar a zimu, šály a komíny, ako aj mäkké deky pre bábätká.

AGBO - poľský výrobca detských čiapok

Jsme rodinná firma poľského pôvodu. Naše výrobky si získali veľkú popularitu nielen doma, ale aj v zahraničí, vrátane Nemecka, Rakúska, Rumunska, Českej republiky, Ruska, Kazachstanu, ako aj Ukrajiny, Bieloruska, Litvy, Lotyšska a Slovenska, Talianska, Francúzska, Veľkej Británie, Fínska a Nórska. AGBO je výrobca čiapok, ktoré spájajú vysokú kvalitu spracovania a módny dizajn. Spoločnosť bola založená v roku 1990 a odvtedy svojim zákazníkom vždy poskytovala účinnú ochranu pred chladom a atraktívny vzhľad počas chladných dní. Základom našej práce je vášeň. Klobúky AGBO sú vytvorené s dôrazom na každý detail a na základe rokmi overených riešení. Malým aj veľkým zákazníkom našej spoločnosti ponúkame širokú škálu dostupných vzorov, vďaka ktorým si v sortimente AGBO každý nájde ideálnu čiapku pre seba.

AGBO - výrobca zimných čiapok a nielen

V našom sortimente nájdete čiapky, ktoré sa osvedčia aj v tých najchladnejších dňoch, ako aj modely ideálne na prechodné obdobie, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu pred chladom a vetrom. Poľský výrobca čiapok má jednu z najväčších pletiarní v Európe a moderný strojový park, ktorý je plne automatizovaný. Môžeme sa pochváliť aj vlastným dizajnérskym štúdiom a rozsiahlym oddelením šitia a dekorácie. Naše vysoko špecializované výrobné a konštrukčné zariadenia nám umožňujú rýchlo reagovať na potreby zákazníkov a neustále aktualizovať našu ponuku na základe meniacich sa trendov. Hoci poľský výrobca zimných, jarných a jesenných čiapok vytvára pokrývky hlavy pre všetkých, jeho špecialitou sú detské čiapky. Spoločnosť AGBO ponúka špičkovú kvalitu za prijateľnú cenu. V súčasnosti jej dôverujú podnikatelia na celom svete a je vysoko konkurencieschopná v porovnaní s inými známymi značkami. Odlišuje nás rýchla reakcia na nový vývoj vo svete módy. Sme schopní navrhnúť a vytvoriť nový produkt za týždeň. Okrem modelov vytvorených pomocou moderných strojov ponúkame aj ručne vyrábané klobúky, ktoré majú individuálny charakter a jedinečný dizajn. Vďaka našim rozsiahlym skúsenostiam dokážeme splniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, vrátane starostlivých matiek, a vytvárame tie najkvalitnejšie pokrývky hlavy pre deti.

Výrobca dámskych, pánskych a detských čiapok - na čom pracujeme?

Vysoká kvalita našich výrobkov je okrem iného výsledkom používania spoľahlivých strojov a inovatívnych technológií. Naša pletáreň je vybavená nemeckými strojmi Universal a Stoll, ktoré otvárajú široké možnosti z hľadiska použitých riešení a zaručujú najvyššiu kvalitu pletenia. Poľský výrobca čiapok používa stabilizačné stoly, aby zabezpečil dokonalé prispôsobenie. Takto z priadze vyťažíme to najdôležitejšie, t. j. jemnú priľnavosť a pružnosť. Na označovanie a konečnú úpravu našich výrobkov používame vyšívacie stroje Tajima a mnohé ďalšie techniky zdobenia, ktoré dodávajú našim výrobkom individuálny charakter. Používame tiež mimoriadne presné laserové metódy. Sme tiež vybavení špičkovými šijacími strojmi Juki a Siruba, ktoré zaručujú najvyššie výrobné štandardy. Poľský výrobca čiapok pre deti a dospelých vyrobí ročne viac ako milión pohodlných pokrývok hlavy z rôznych druhov priadze vrátane merino vlny, bambusu, bavlny, rovingov, akrylu a mnohých ďalších. Na strihanie bavlny a rúna používame nemecký automatický strihací stroj Kuris. Vďaka tomu sme schopní dosiahnuť mimoriadnu efektivitu a vysokú opakovateľnosť našich výrobkov.

Detské deky - výrobca z Poľska

Pokiaľ ide o čiapky, vyrábame aj mäkké deky, ktoré sú ušité z látok bezpečných pre najmenších používateľov, ako sú bambus, bavlna a akryl. Naše spracovanie prispôsobujeme typu materiálu, čo nám umožňuje dosiahnuť úžasnú nadýchanosť a trvanlivosť našich prikrývok. AGBO je spoľahlivý a dôveryhodný

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-21
Sookojna
2024-01-18
Krásny set, veľká spokojnosť
pixel