Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Vlnené prikrývky

( počet produktov: 1 )

Ak hľadáte prikrývku, ktorá ochráni jemnú pokožku vášho dieťaťa pred chladom, vyberte si mimoriadne mäkkú prikrývku z merino vlny. Spoločnosť AGBO ponúka mnoho jedinečných modelov, ktoré prirodzene udržiavajú teplo a zabezpečujú pohodlie vášho dieťaťa počas odpočinku. Je to ideálna voľba nielen na zimu. Vlnené deky pre bábätká sú vhodné do každého počasia a zaručujú vášmu dieťaťu optimálnu teplotu pre pokojný spánok.

Vlnené detské prikrývky - kvalita a bezpečnosť

Pohodlie vášho dieťaťa je pre vás určite najdôležitejšie. Zabalenie do mäkkej a nadýchanej deky z najjemnejšej novozélandskej merino vlny ich spoľahlivo ochráni pred chladom. Vlna z oviec žijúcich v extrémne drsných podmienkach má jedinečné vlastnosti. Je tiež úplne bezpečný pre jemnú pokožku vášho dieťaťa. Detská deka z merino vlny nedráždi pokožku. Jej vlákna sú pružné a o niečo tenšie ako iné druhy vlny. Vďaka tomu nedráždi citlivú pokožku vášho batoľaťa a nelepí sa na ňu. Vlnené prikrývky pre bábätká v sortimente AGBO sú najvyššej kvality a pochádzajú z talianskej pradiarne. Majú certifikát Oeko-Tex 100, ktorý zaručuje ich bezpečnosť a potvrdzuje neprítomnosť škodlivých látok v ich zložení. Je dobré vedieť, že prikrývky z merino vlny majú antialergické vlastnosti. To je dobrá správa pre malých alergikov a ich rodičov.

Prikrývky z merino vlny - komfort spánku

Výrobky z merino vlny sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Mimoriadne mäkké a teplé vlnené prikrývky pre deti zlepšujú kvalitu ich spánku. Zároveň spĺňajú všetky očakávania rodičov, ktorým záleží na pohodlí ich najmenších. Prikrývky majú hustú väzbu, ktorá z nich robí spoľahlivú bariéru proti chladu. Budú sa vám hodiť aj počas prechádzky v chladný alebo veterný deň. Napriek tomu sú priedušné a neobmedzujú prístup vzduchu. Vlnená detská prikrývka je mimoriadne nadýchaná, takže je nielen príjemná na dotyk, ale aj výborne zadržiava studený vzduch a zabraňuje úniku tepla. Okrem toho prikrývky z merino vlny chránia dieťa pred vlhkosťou tým, že ju absorbujú a následne odvádzajú.

Vlnené detské deky - nielen na chladné dni

Hoci je prikrývka z merino vlny ideálna na zimu, môžete ju používať aj počas teplých dní. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu. Pri nízkych teplotách okolia sa vlákna merino vlny zmršťujú. So zvyšujúcou sa teplotou sa postupne rozširujú. Tým sa zabráni zamrznutiu dieťaťa počas chladných dní a prehriatiu počas teplých dní. Vlnené prikrývky pre bábätká sú tým pravým poťahom pre všetky ročné obdobia a do každého počasia. Poskytujú vášmu dieťaťu ochranu pred slnkom, pretože pôsobia ako prirodzený UV filter. Chráni tiež pred vlhkosťou, vetrom a mrazom.

Detské deky - vlnené a viacúčelové

Vlnenú deku možno použiť mnohými spôsobmi. Je to nielen teplá deka pre vaše dieťa, ale aj flexibilná šatka na kŕmenie, ktorú si vy aj vaše dieťa zamilujete. Prikrývka z merino vlny sa vám bude hodiť aj pri hraní. Rozložte ho na podlahu a položte naň dieťa. Týmto spôsobom zaistíte jeho pohodlie a bezpečnosť v prípade pádu. Počas chladných zimných večerov môže deka pomôcť rodičom relaxovať. Jednoducho sa do nej zabaľte a bude vám príjemne teplo. Je to ideálny spoločník k aromatickému čaju a dobrej knihe.

Odolná merino deka pre bábätko

Keď si kúpite prikrývku z merino vlny od spoločnosti AGBO, získate vysokokvalitný a odolný výrobok. Vďaka samočistiacim šupinkám na povrchu vlákien merino vlny je prikrývka vysoko odolná voči znečisteniu a veľmi ľahko sa udržiava. Vlnené detské prikrývky si nevyžadujú časté pranie. Na obnovenie ich sviežosti stačí jednoduché vyvetranie. Okrem toho majú antibakteriálne vlastnosti a neabsorbujú pachy z prostredia. Odolná deka z merino vlny ochráni vaše dieťa pred chladom počas mnohých sezón a dlho si zachová svoj estetický vzhľad. Po vypraní sa na povrchu deky vytvorí mäkké rúno, ktoré je ešte príjemnejšie na dotyk.

Detské deky Merino v obchode AGBO

V internetovom obchode AGBO nájdete prikrývky z merino vlny (50 %) a akrylu (50 %), ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Vďaka kombinácii týchto dvoch materiálov získava prikrývka všetky vlastnosti vlny a dá sa kúpiť za mimoriadne atraktívnu cenu. Ponúkame široký sortiment vlnených detských prikrývok, ktoré sú k dispozícii v širokej škále farieb. Naše prikrývky sa vyznačujú štýlovým dizajnom a precíznym spracovaním. Neváhajte a objednajte si detskú deku z merino vlny, aj keď sa vaše dieťa ešte nenarodilo a vy starostlivo zostavujete jeho výbavičku. Mäkký a nadýchaný poťah určite poteší vaše dieťa a udrží ho v teple za každého počasia. Využite našu ponuku a nakupujte ešte dnes!

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-05
Super čiapky, som veľmi spokojná. Ďakujem
2024-02-21
Sookojna
pixel