Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

5 módných zimných mužských čiapok

2023-04-18
5 módných zimných mužských čiapok

Pánska beanie čiapka

Jednoduchá a vlnená - práve taká je pánska beanie čiapka, ktorá už mnoho sezón vládne nielen v šatníkoch mužov, ale aj žien. Najlepšie sa hodí k voľnej mestskému štýlu, ale existujú aj jej elegantnejšie verzie, ktoré sa hodia aj ku kabátu pre vychádzku.  

Zimná pánska čiapka s nápisom

Zimná pánska čiapka s nápisom nemusí byť nudná a stereotypná. Tie najmodernejšie čiapky obsahujú často zábavné podpisy a citáty, ktoré svedčia o vzdialenosti od sveta ich majiteľa. Ak teda chcete pôsobiť ako uvoľnený chlap, zásobte sa práve takou čapkou! 


Zimná pánska čiapka s plyšovým gombíkom

Mysleli ste si, že plyšové gombíky sú len pre dievčatá a ženy? Nič nie je ďalej od pravdy! Jednou z populárnejších pánskych čepíc sú práve pánske čiapky s plyšovým gombíkom. Takýto pokrývka hlavy určite vynikne z davu a dodá vašim zimným outfitom originálny vzhľad.

Klasická mužská zimná čiapka

Ste zástancom overených riešení? V takom prípade je pre vás ideálnou voľbou klasická mužská zimná čiapka. Nikdy nevyjde z módy a hodí sa tak k športovej bunde, ako aj k elegantnému kabátu. Je to najuniverzálnejší model dostupný na trhu, ktorý nebudete musieť meniť kvôli meniacim sa trendom.

Mužská zimná čiapka melírovaná          

Melírované tkaniny si už nejakú dobu získavajú veľkú popularitu, takže nie je divu, že sa konečne dostali aj na čiapky. Najčastejšie zdobia mužské beanie čiapky, ale dobre sa prezentujú aj na iných modeloch. Tento vzorovaný materiál priláka pozornosť a dodá celému outfitu nevšedný nádych.


Všetky hlavové kryty od Agbo sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré prepúšťajú vzduch a zaručujú udržanie správnej teploty. Sú jemné na dotyk, neštípu citlivú pokožku hlavy a neelektrizujú vlasy. Na rozdiel od niektorých konkurenčných čiapok sa naše dajú prať v práčke pri teplote 30 stupňov bez obáv, že stratia svoju elasticitu a prestanú sedieť na našu hlavu. Dôverujte skúsenostiam Agbo a tento rok vsaďte na mužské zimné čiapky z našej značky!
IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-14
Odporucam
2024-01-18
Krásny set, veľká spokojnosť
pixel