Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Akú deku pre novorodenca vybrať?

2023-04-18
Akú deku pre novorodenca vybrať?

Dečka pre bábätko je jednou z najdôležitejších položiek výbavy pre novorodenca. Nie slúži iba na zakrytie dieťaťa, ale často sa stáva aj jeho prvým miláčikom. Je dôležité, aby bol vyrobený z prírodných a nealergických materiálov pre jemnú pokožku. Aj keď je Agbo najmä výrobcom šálov a čiapok, v našej ponuke nájdete aj vysoko kvalitné dečky pre bábätká.


Dečky pre novorodencov pre každé počasie

Dečky pre novorodencov môžu byť vyrobené z rôznych materiálov - najdôležitejšie je, aby boli prirodzené a nevyvolávali podráždenie citlivej pokožky dieťaťa. Výrobca šálov a dečiek Agbo má v ponuke ľahké, bavlnené tkaniny, ideálne na teplú jar a leto, ako aj hrubšie dečky, ktoré sa osvedčia pri nižších teplotách. Môžete nimi zabaľovať novorodenca nielen doma, ale aj na prechádzke alebo cestovaní. Dečky sa líšia rozmermi, takže ich môžete ľahko prispôsobiť veľkosti kočíka a postieľky.


Inovatívna bambusová dečka

Posledným hitom našej kolekcie je bambusová deka. Je ľahká a jemná, takže je ideálna na obalenie bábätka už od jeho prvých chvíľ. Vďaka tomu, že je veľmi prievanová, osvedčí sa aj v lete počas najhorúcejších dní. Je vyrobená z prírodnej bambusovej priadze, je mimoriadne mäkká a tým ju robí bezpečnou pre citlivú pokožku dieťaťa. Stojí za to všimnúť si aj jej antialergické a protiplesňové vlastnosti. Okrem toho vždy zabezpečuje optimálnu teplotu pre bábätko, čo sa prejavuje v pokojnom a pohodlnom spánku. Bambusové vlákno nielen chráni naše deti pred vychladnutím a prehriatím, ale tiež pred UV žiarením a otravnými hmyzom.

 

Na našej stránke nájdete detské deky v rôznych vzoroch a farbách. Niektoré z nich sú určené pre dievčatká a iné pre chlapcov, no nechýbajú ani unisex modely v univerzálnych a neutrálnych farbách. Bavlna a bambusová priadza, ktorú používame na výrobu našich dek, spĺňajú všetky bezpečnostné normy. V prvých mesiacoch života dieťaťa je veľmi dôležité, aby malo kontakt iba s prírodnými materiálmi, ktoré nebudú dráždiť jeho citlivú pokožku. Naša spoločnosť dbá na najvyššiu kvalitu svojich výrobkov, takže môžete byť istí, že keď si vyberiete naše produkty, vsadíte na to najlepšie pre svoje bábätko.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-21
Sookojna
2024-01-17
Som veľmi spokojná. Krajšie ako ma obrázku.
pixel