Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Najlepšie čiapky na jar pre deti

2023-04-19
Najlepšie čiapky na jar pre deti
Jar je obdobie roka, v ktorom sa svet prebúdza k životu po mrzutej a nepríjemnej zime. Úžasne sledujeme krásne rozkvitajúcu prírodu, zeleňajúce sa stromy a prvé kvety, ako sú snežienky alebo prvosenky. Vtáky sa vracajú z vzdialených krajín, takže môžeme opäť s potešením počúvať ich spev. Stále teplejšie počasie a slnko vyzerajúce z oblakov častejšie nás motivujú na zloženie bundy a ešte skôr odložíme rukavice, šatku a čiapku. Bohužiaľ, v prechodnom období nás často trápia nachladnutie a kašeľ, keď príliš rýchlo rezignujeme na teplejšie oblečenie. Najviac ohrozené sú samozrejme deti, ktoré trávia najviac času vonku. Či už na ihrisku v materskej škole alebo na školskom ihrisku, deti sa veľa hýbu, čo prispieva k prechladnutiu a nachladeniu. To však neznamená, že by sme do apríla mali obliekať deti rovnako ako v zime a tesne ich obopínať vlnenými šatkami.

Ako vybrať najlepší jarný klobúk pre dieťa?

Jarné čiapky pre deti sa líšia od zimných a jesenných už na prvý pohľad. Vyrábajú sa z ľahších materiálov ako tie na chladnejšie obdobie. Pri nákupe je dôležité venovať pozornosť najmä tomu, z čoho je vyrobená podšívka. Ak si vyberiete model, ktorý je podšitý polarom alebo iným materiálom tohto druhu, dieťa sa v ňom nielen môže prehriať, ale aj pravdepodobne odmietne ho nosiť, keďže pocíti, že mu je v ňom príliš teplo. Podobne to platí aj pre vlnené čiapky a iné vyrobené z tkanín určených na nižšie teploty.Najlepšie jarné čiapky pre deti sú vyrobené z ľahkých a dýchať-materiálov, ako sú bavlna alebo iné jemné tkaniny. Dôležitý nie je iba praktický aspekt, ale aj ich vzhľad. Zimná sezóna už skončila a na jar sa všetko prebúdza k životu, takže pokrývky hlavy by mali zodpovedať aktuálnemu počasiu - farebné čiapky s veselými vzormi sa budú skvelo hodiť. Všetky nudné odtiene nechajte na jesenné dažde a zimný mráz. Treba tiež venovať pozornosť tomu, či čiapka dobre sedí a dobre sa ukladá. Tie, ktoré padajú do očí alebo sa zatínajú na vrcholu hlavy, budú opustené malými deťmi, hneď ako sa na ne nebudete pozerať. Najlepšie jarné čiapky pre deti sú z elastických materiálov, ktoré sa prispôsobia veľkosti aj tvaru hlavy. Tkaniny by však mali byť najvyššej kvality, pretože tie horšie kvality sa ľahko deformujú v práčke. Deti často po odstránení čiapky tiež sťažujú na elektrizujúce sa vlasy. Pri nákupe pokrývok hlavy cez internet si preto prečítajte popisy produktov alebo sa poraďte s obsluhou zákazníka, aby ste zistili, či jarné čiapky pre chlapcov alebo dievčatá nevyvolávajú taký efekt.

 

Vek predškolského a základného školského veku je obdobím, kedy dievčatká jasne chcú odlišovať sa od chlapcov, a naopak. Toto sa prejavuje nielen vo voľbách kamarátov alebo iných hier, ale často aj oblečením, preto je dôležité mať to na pamäti dokonca aj pri kúpe pokrývky hlavy. Jarné čiapky pre dievčatá majú zvyčajne úplne inú farebnú kombináciu ako tie pre chlapcov, a sú tiež ozdobené inými vzormi a prvkami. Ak chceme, aby naše deti radi nosili pokrývky hlavy aj na jar, je rozumné do určitej miery dovoliť im samostatne si vybrať čiapku. Týmto spôsobom nielen zvyšujeme pravdepodobnosť ich pravidelného nosenia, ale aj učíme malé deti robiť si vlastné výbery a dávame im možnosť formovať vlastný vkus.

Najlepšie jarné čiapky pre dievčatká

Vieme, že každá mladá dáma má svoj individuálny štýl, preto na našej stránke nájdete širokú ponuku jarnej čiapky pre dievčatá. Máme klasické modely, čiapky pre dievčatá s predĺženým zadkom, ale aj viazané pod bradou, ktoré sa vynikajúco hodia pre najviac pohyblivé deti. Keďže je to jará kolekcia, väčšina čiapok pre dievčatá, ktoré sa v nej nachádzajú, má svetlé a veselé farby. Vynikajú nielen klasické ružové farby, ale aj biele a univerzálne sivé farby. Snažili sme sa, aby všetky z nich boli dostatočne ozdobné, aby upútali pozornosť malých elegánok. Na jarných čiapkach pre dievčatá sa nachádzajú nielen obrázky sladkých zvieratiek, ale aj obľúbené vzory, ako sú mašle, srdiečka alebo korunky. Ďalšie ozdoby v podobe flitre a perlí, ktoré sme pridali na čiapky pre dievčatá, určite očaria ich srdcia. Väčšina krytov hlavy je dodávaná s ľahkými šálmi, ktoré chránia citlivé detiace hrdlá pred jarným vetrom.


Najlepšie jarné čiapky pre chlapcov

Aj keď chlapci nie sú často také vyberavé ako dievčatá a majú menšie nároky na vzhľad svojho oblečenia, niektorí z nich už majú svoj špecifický vkus. V súvislosti s tým, aj v našej kolekcii jarných čiapok pre chlapcov je veľa modelov s rôznymi vzormi a farbami, ktoré sa hodia do väčšiny šatníkov malých objavovateľov. Dominujú v nej najmä odtiene modrej a klasické strihy, ale máme tiež jarné čiapky pre chlapcov s predĺženým zadkom a viazaním pod bradou. Módne pásiky zdobia väčšinu čiapok pre chlapcov, ale niektoré z nich sú tiež ozdobené zvieracími motívmi alebo abstraktnými vzormi. Kvôli charakteru malých objavovateľov sú jarné čiapky pre chlapcov menej dekoratívne a skôr praktické, ale zaujímavé a originálne vzory určite upútajú ich pozornosť. Niektoré z krycích hláv sú súčasťou ľahkých komínov, ktoré chránia citlivé hrdlá detí pred jarným vetrom.


Jarné čiapky vysoko kvality

Pri nákupe pokrývok hlavy pre deti sa oplatí vsadiť na overenú firmu, známu pre vysokú kvalitu a pozíciu na trhu. Agbo je výrobca čepíc a šálov s 30-ročnými skúsenosťami, ktorý klade spokojnosť zákazníkov na prvom mieste. Všetky naše čiapky sú vyrobené ručne, vďaka čomu vynikajú presným dokončením a individuálnym charakterom. Používame len najvyššej kvality materiály, ktoré nevyvolávajú podráždenie ani u dospelých, ani u detí a nezdeformujú sa po praní. Predávame nielen na území celej Poľska, ale aj na medzinárodných trhoch. Vďaka tomu, že sa snažíme vyhovieť očakávaniam našich zákazníkov, od roku 1990 nám dôverovali milióny ľudí po celej Európe. Ak chcete, aby vaše deti unikli jarnému nachladnutiu, určite ich zásobte najlepšími jarnými čiapkami pre deti. Veríme, že v našom bohatom sortimente každá mama nájde niečo pre svoju mladú dámu alebo malého objaviteľa.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-23
Krásne čiapočky rýchle doručenie.Dakujem.Objednala dom druhý krát lebo prvú sme stratili fiaľkovú ale bohužiaľ jej veľkosť ste už nemali.
2024-01-18
Krásny set, veľká spokojnosť
pixel