Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Prichádza zima - vyberte vhodnú čiapku pre chlapca!

2023-04-19
Prichádza zima - vyberte vhodnú čiapku pre chlapca!

Zimou by každé dieťa bezpodmienečne malo nosiť čiapku. Je to najmä dôležité v prípade chlapcov, ktorí sú neustále v pohybe. Krátke vychádzky v škôlke alebo škole bez pokrývky hlavy môžu skončiť pre nich prechladnutím. V kolekcii Agbo nájdete čiapky zimné pre chlapcov, ktoré nielen chránia pred chladom, ale aj vizuálne pôsobia atraktívne a lákajú ich nosiť!

Čiapky zimné pre chlapcov s pomponmi

Pompony sú módnym doplnkom už niekoľko sezón, a preto ich nájdete aj na našich čiapkach pre deti. Deti ich milujú a radi nosia pokrývky hlavy zdobené takýmto doplnkom. Okrem toho sme pripravili aj čiapky s dvomi pomponmi pre chlapcov, ktorí sa radi vymykajú z davu.

Zimné čiapky s nápisom

Deti pozorne sledujú dospelých a často sa radi inšpirujú ich odevnými voľbami. Nie je to inak ani s čiapkami, a preto medzi našimi zimnými čapkami pre chlapcov sú veľmi obľúbené tie s originálnymi nápismi. Sú k dispozícii v dvoch farbách s šálom, ktorý chráni citlivý krk dieťaťa pred mrazom.

 

Zimné čiapky viazané pod bradou

Čiapky pre deti viazané pod krkom sú najviac klasickým modelom pokrývok hlavy pre malých bábätkov. Ich výhodou oproti iným je, že môžeme mať istotu, že aj počas energických hier vonku zostanú na svojom mieste. V našom obchode nájdete takéto pokrývky hlavy ozdobené mašľou a klasické beanie.

Pri tvorbe našich zimných čapíc pre chlapcov sme mysleli nielen na ich estetiku, ale aj na vysokú kvalitu a pohodlie nosenia. Všetky sú vyrábané ručne z jemných tkanín, príjemných pre detskú pokožku. Bezpečne ich môžete prať v práčke pri teplote 30 stupňov, bez obáv, že sa zdeformujú. Neelektrizujú vlasy a zároveň garantujú udržiavanie optimálneho tepla a prechod vzduchu. Boli navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobili tvaru hlavy. Vďaka tomu čiapky nepadajú deťom na oči a tiež nezabíjajú čelo, čo často spôsobuje to, že deti nenosia pokrývky hlavy.

Ak hľadáte vysokokvalitné čiapky pre deti, pozrite sa do obchodu Agbo. Dajte prednosť výrobcovi, ktorý má 28 rokov skúseností výroby tohto typu doplnkov a vsaďte na to najlepšie pre vášho malého objavovateľa!

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-05
Super čiapky, som veľmi spokojná. Ďakujem
2024-01-05
Rychle dodanie, kvalitny tovar
pixel