Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Zima a oblečenie dieťaťa. Niekoľko užitočných tipov!

2023-04-19
Zima a oblečenie dieťaťa. Niekoľko užitočných tipov!

Teplá bunda

Najdôležitejším prvkom šatníka tvojho dieťaťa v zime, o ktorý musíš starať, je bunda. To ona predovšetkým chráni maličkého pred chladom a snehom. Najlepšie modely sú trochu dlhšie a zakrývajú citlivé oblasti obličiek. Ideálna bunda bude teplá, ale tiež ľahká a neobmedzujúca pohyb. V poslednej dobe sa veľkou obľubou tešia tie vyplnené bambusom, ktorý nie je iba ekologický, ale aj málo váži a skvele izoluje pred chladom.

Zateplené topánky

Nie menej dôležité je zvoliť vhodné topánky. Aj keď stále rastúca noha dieťaťa láka na šetrenie na nich, pre zdravie maličkého je lepšie to nerobiť. Venuj pozornosť nielen tomu, aby boli zateplené, ale aj materiálu, z ktorého sú vyrobené vnútri a vonku. Žiadny umelý materiál sa nepresadí tak dobre v každom počasí ako koža. Po jej impregnácii vhodným prípravkom, budeš môcť mať istotu, že nožičky tvojho dieťaťa zostanú suché bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Čiapka, šál a rukavice

Posledné, ale určite nie najmenej dôležitými kúskami sú čiapka, šál a rukavice. V prípade týchto kúskov odevu má ich vzhľad veľký význam, pretože často je ťažké presvedčiť dieťa, aby ich nosilo, a nie vždy máme možnosť kontrolovať to. Veľmi dobre o tom vieme, preto sa staráme o to, aby naše čiapky pre deti a šály boli dokonalé nielen kvalitou, ale aj esteticky pre deti príťažlivé. Veríme, že v našom obchode nájdu všetci chlapci a každé dievčatko súpravu, ktorá sa im bude páčiť.

Ak chcete chrániť vaše deti pred infekciami v zime, dobré oblečenie je základ. V takých chvíľach môžete uvažovať napríklad o ručne vyrábaných čiapkach pre chlapcov. Zaručuje to nielen originálny a presný dizajn, ale aj materiály najvyššej kvality. S našimi produktmi si vyberáte pre svoje dieťa len to najlepšie.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-14
Odporucam
2024-02-21
Sookojna
pixel