Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Zimné čiapky, ktoré očaria tvoju dcéru!

2023-04-18
Zimné čiapky, ktoré očaria tvoju dcéru!
 

Zimné čiapky pre dievčatká s dvoma mašličkami

Táto čiapka pre deti bola vytvorená pre tie dievčatá, pre ktoré jedna ozdoba nie je dosť! Dve mäkké mašličky, vyrobené z kvalitných materiálov, sú umiestnené symetricky po oboch stranách, čo po nanesení na hlavičku vytvára efekt roztomilých ušiek. V balení je aj teplý šál, ktorý chráni jemný krk dieťaťa pred mrazom.

Dlhá čapica s perlami

Táto vyšívaná perlami čapica ukradne srdce nejednej dievčinke. Jej predĺžený zadný diel umožňuje voľné skrytie zviazaných kučier alebo koňského chvosta, čo určite bude výhodou pre mamu aj dcéru.

Čiapka srdiečkom

Nemáme pochybnosti, že deti milujú grafické prvky! Preto ponúkame krásnu zimnú čiapku pre dievčatko so strieborným srdiečkom. Pozornosť upúta aj štýlový poniček.

Beretka s poničkom a perlami

Táto čiapka je určite jednou z originálnejších ponúk v našej kolekcii a nech Ťa nezmieta názov - nemá nič spoločné s mohérovým béretom! Je to hit našej kolekcie zimných čapek pre dievčatá, v ktorých vyzerajú ako malé Parížanky. Pokrývka hlavy bola ozdobená poničkom a vysýpaná drobnými perlami, ktorá je k dispozícii v súprave s teplým kominom na krk.

Všetky sú vyrobené z bezpečných a mäkkých tkanín, ktoré neodierajú citlivú pokožku dieťaťa. Sú elastické a perfektne sa prispôsobujú hlavičke - nevyvíjajú tlak, no ani neklesajú na oči, čo môže byť dôvodom podráždenia a odmietnutia nosenia čiapky. Môžu byť bez obáv prané pri teplote 30 stupňov, pretože vplyvom tohto procesu nezmenia svoju veľkosť ani tvar. Agbo sa už 28 rokov venuje ručnému výrobu čiapok - sme preto overenou značkou, ktorej môžete zveriť ochranu vášho dieťaťa pred chladom. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s celou našou ponukou!
IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 200 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-04-23
Krásne čiapočky rýchle doručenie.Dakujem.Objednala dom druhý krát lebo prvú sme stratili fiaľkovú ale bohužiaľ jej veľkosť ste už nemali.
2024-02-21
Sookojna
pixel